Chybné provedení loginu

Narazili ste na nejakú chybu v MNews? Nie je to feature? Nahláste to!

Chybné provedení loginu

Poslaťod robomyscika » 04 Sep 2013, 19:01

Zdravím,
mám web, který pokud ho mám na localhostu v pořádku funguje a login mi normálně proběhne.

Pokud ho, ale dám na hosting, neproběhne mi nikdy login, kliknu na přihlásit se a nic se neprovede.
Zůstane to tedy na té samé stránce, jen se jakoby aktualizuje.
Systém si přitom, ale myslí, že jsem přihlášený, jelikžo mám na hlavní stránce zobrazení i profilu. (pouze jaký uživatel je online)
Když si zadám například do vyhledávače adresa/mnews/mn-posts.php , tak mě to stejně hodí na stránku na login.

Nevíte čím by to mohlo být?
Dřívě to na tom hostingu fungovalo. Zkusil sem to tam i nahrát znovu a pořád to samé.

Prosím o radu, dík.
robomyscika
 
Príspevky: 30
Registrovaný: 03 Okt 2012, 20:19

Re: Chybné provedení loginu

Poslaťod robomyscika » 04 Sep 2013, 20:20

Přepsal sem práva pro zápis a dostal sem se do účtu pouze pokud sem dal trvalé přihlášení.
Ale hodilo mi to nějakou divnou hlášku nahoře nad vzhledem mnews.

Warning: session_start() [function.session-start]: open(/domains/kostenice.cz/public/tmp/sess_ntv79kn00c5jdb2nttg2ojlul5, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /domains1/gh42823900/public/www_root/mnews/stuff/inc/mn-start.php on line 3


V tmp nic není, nevíte kde to mám sehnat, aby to tam tedy bylo? na jiných webech to dokonce ani po mě nechce.
Navíc, když chci vložit soubor jakýkoliv tak mi to napíše HTTP error a soubor se nepřidá.

Předem dík
robomyscika
 
Príspevky: 30
Registrovaný: 03 Okt 2012, 20:19

Re: Chybné provedení loginu

Poslaťod robomyscika » 20 Sep 2013, 00:53

Vyřešeno !!!

Pokud se staně ještě někomu něco podobného, přišel sem na to co s tím.

Postačí pouze nastavit práva 777, i pro soubor, který je o složku níž než je obsah stránek, tedy příklad

nazev.domena / www_root
nazev.domena / tmp - zde se musí nastavit práva právě na 777.

Pokud k tomu nemáte přístup, napište svému poskytovateli, podpora by se o to měla postarat.

Mějte se.
robomyscika
 
Príspevky: 30
Registrovaný: 03 Okt 2012, 20:19


Späť na Hlásenie chýb

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron