nezobrazování příspěvků

Narazili ste na nejakú chybu v MNews? Nie je to feature? Nahláste to!

nezobrazování příspěvků

Poslaťod Amitiel » 17 Júl 2011, 17:56

Zdravím,
můj problém vznikl z nejprve úplně jiného problému. Nedávno jsem bez problémů přidávala na svůj web příspěvky a na druhý den, k mému udivení, se už nebylo možné dostat do mnews redakčního systému. Na webu se už nezobrazovaly žádné přezdívky uživatelů, kteří článek publikovali, místo toho tam všude bylo napsáno anonym. Nefungovalo ani zaslání zapomenutého hesla na email. Vždy mi ro napsalo, že nickname a email nesouhlasí. Zkontrolovala jsem si teda v rootu webu co je špatně v ....databases/users.php. Users bylo úplně prázdné, jak kdyby z toho někdo vymazal obsah. Tak jsem si teda vyhledala svou starší zálohu a nahrála tam zpět users.php. Už se mi dařilo konečně se přihlásit, vše chvíli fungovalo, ale na webu se nezobrazovaly příspěvky. V mnews redakčním systému byly ale viditelné, když jsem ale párkrát aktualizovala stránku tak najednou nikde nic. Mnews mi ukazuje, že nejsou žádné články ani komentáře! Přitom když se podívám do rootu do složky mnews/data/posts/...................tak tam jsou všechny články. V čem by tedy mohl být problém? Už jsem z toho zoufalá. Vyzkoušela jsem už mnoho možností, ale už jsem v koncích. Nikdy jsem nezaregistrovala žádný větší problém s mnews. Přijdu o veškerý obsah?
Mimochodem, když už se mi jde přihlásit do mnews, tak nelze ani publikovat nový článek. Musím to celé přeinstalovat?
Tenhle problém se mi stal u nejnovější verze 2.2.2

Už jsem zjistila v čem byl problém..... Bohužel jsem přišla o veškerý obsah.
Amitiel
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 17 Júl 2011, 17:37

Späť na Hlásenie chýb

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron