Zobrazenie člankov rôznej kategórie v rôznych častiach webu

Podeľte sa s nami o hacky/triky, ktoré ste pre MNews vytvorili

Zobrazenie člankov rôznej kategórie v rôznych častiach webu

Poslaťod Jose » 08 Júl 2009, 00:30

Viete čo myslím, potrebujem zobrazovať novinku ako hlavny clanok ale novinku inej kategorie chcem mat napr. v menu (nejaky stlpcek na stranke). Už som sa tu na to pýtal a sám mylan mi povedal, že ho nič nenapadá ako by sa to dalo zrealizovať, lebo pokiaľ dáte na stránku 2x alebo aj viac zápis vloženia mnews len s rôznymi kategoriami, tieto novinky sa cyklia a zobrazuje sa na oboch miestach (hlavny clanok a v menu) novinka len jednej kategorie zvycajne tej, ktora je zapisana v html kode vyssie.

Skusal som viacero moznosti a došiel som na jedno riesenia, ktore ma ale aj svoju nevyhodu a je nim AJAX INCLUDE SCRIPT http://www.dynamicdrive.com/dynamicinde ... cludes.htm, takze funguje to takto hlavny clanok do html kodu zakomponujem klasicky kodom na vlozenie mnews. Članok inej kategorie do toho menu vlozím cez ten ajax, tak ze najprv vytvorim stranku napr. nieco.html do ktorej kodu vlozim kod na vlozenie mnews. Toto nieco potom do stranky vlozim cez ajax include, nevýhodou ale je, že ajax nepodporuje diakritiku :-(
Jose
 

Späť na Triky a vylepšenia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron