Ikonka typu článku

Obecná diskusia o MNews a funkciách

Ikonka typu článku

Poslaťod návštěvník » 15 Mar 2014, 18:46

Zdravím,
chtěl bych, aby u výpisu článku na webu bylo možné k článku vždy přidat ikonku která bude informovat o typu obsahu (článek, rozhovor, video, fotky, odkaz na jiný web atd.). Nenašel jsem ale zpsob jak to udělat. Jde to? Abych třeba při psaní článku k němu přidal informaci že jde o video a potom se na webu u článku v jejich výpisech zobrazí přislušná ikonka. Šlo by to?

Nejlépe ještě kdyby to mohlo fungovat jako podkategorie, pomocí které bych mohl v kategorích filtrovat typy článku, ale to již není důležité.

Děkuji
návštěvník
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 11 Mar 2014, 22:15

Re: Ikonka typu článku

Poslaťod návštěvník » 19 Mar 2014, 23:37

Nevím, jestli mi tady někdo vůbec poradí, ale tak mě napadlo, že pokud k třídění článků použiji tagy a z nich vytvořím menu (jak jsem se ptal v jiném tématu, protože potřebuji přidat články i do více kategorií), tak bych potom mohl kategorie použít právě k těmto ikonkám. Nebo vlastně i ty pole by možná tak šly využít.

Je možné v tvorbě šablon použít ty značky v závorkách { } i v html a css kodu? Že bych si mohl přidat do např. nějakého divu třeba třídu s ID dané kategorie (nebo to pole) a pak bych v css jen nastyloval konkrétní třídu pro konkrétní ID/pole.

Šlo by to?
návštěvník
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 11 Mar 2014, 22:15


Späť na Obecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron