Zmena vzhledu

Obecná diskusia o MNews a funkciách

Zmena vzhledu

Poslaťod Pepa » 24 Máj 2009, 19:23

DObrý den , jelikož jsem začátečník v php , chtěl bych se zeptat na jednu věc a to , když v MNEWS chci upravit vzhled formulářu , přesněji = komentáře a vyhledávání na webu které podporuje MNEWS . Jedná se o věc : mám vytvořené "obrázky" které chci použít jako pozadí do formulářů + tlačítko ( potřebuju změnit jeho vzhled na můj obrázek který jsem si už vytvořil ) například tlačítko : Hledat jsem si vytvořil v photoshopu , ulozil si ho do urcitého formátu a teď potřebuji nahradit stávající které jen a webu tím mím :) Předem děkuji za odpovědi .
Pepa
 

Re: Zmena vzhledu

Poslaťod Pepa » 26 Máj 2009, 15:48

nevíte někdo pls potřeboval bych to ...
Pepa
 

Re: Zmena vzhledu

Poslaťod Slappy » 28 Máj 2009, 14:29

pokial viem da sa to jednoducho spravit aj v css ale aj zmenou kodu....
Slappy
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 29 Dec 2008, 11:23

Re: Zmena vzhledu

Poslaťod pepa » 28 Máj 2009, 15:30

Jo to vim ale nedari seme to pls .. dej preba prihlad na vyhledavani :) jako zmenit tlacitko a pozadi ja ktam je .
pepa
 

Re: Zmena vzhledu

Poslaťod pepa » 30 Máj 2009, 18:58

Pls pomozete nekdo ? klidne i napiste na icq : 400-843-593
pepa
 

Re: Zmena vzhledu

Poslaťod morbi » 01 Jún 2009, 15:18

to je jednoduche, napr s tim obrazkem - zjisti si jmeno toho submit tlacitka a prejmenuj tak a nahraj na server do stejneho adresare to svoje z PSP. S tim dalsim potrebujes znat css, nadefinovat v externim souboru background-image:url("obrazek.gif"); a pak ho propojit s danou strankou a je to
morbi
 

Zmena vyhledavacího formuláře

Poslaťod Ferro » 30 Júl 2009, 17:40

Zdravim, potřebuju upravit vzhled a velikost search formulaře, můžete mi poslat kde to v CSS najdu je tam toho tolik ze nevim.. děkuju za radu..
Ferro
 


Späť na Obecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia