Výpis posledního článku

Obecná diskusia o MNews a funkciách

Výpis posledního článku

Poslaťod Quish » 04 Aug 2012, 13:54

Dobrý den,
rád bych se zeptal jakým způsobem bych měl upravit šablonu na výpis článku, aby zobrazovala pouze poslední přidaný článek.
Pokud by to bylo možné, tak bych také potřeboval jinou šablonu upravit tak, aby vypisovala pouze předposlední článek.
A ještě by mě zajímalo, zda-li je možné nastavit parametru {TEXT} nastavit délkové omezení?

Jen pro ilustraci: Mám stránky, na kterých používám mnews, na stránce "Naše akce" se zobrazuje výpis všech článku. A chtěl bych přidat na všechny stránky malou kolonku "Nadcházející akce", kde by byl vypsán poslední a předposlední článek(pokud by to bylo možné, chtěl bych jednu šablonu pro poslední přidaný článek a jednu pro předposlední). A jelikož se může stát, že článek bude mít třeba 400 znaků a z estetických důvodu potřebuji aby se vypsalo maximálně 200, tak bych potřeboval najít způsob jak omezit délku {TEXT}.

Předem děkuji za veškeré odpovědi.
Quish
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 15 Sep 2011, 15:32

Re: Výpis posledního článku

Poslaťod Quish » 04 Aug 2012, 14:52

Ještě jednou jsem se na to podíval a zjistil jsem vše, co jsem potřeboval vědět.
Pro ty, které by někdy v budoucnu zajímalo to stejné.
Nástroje > integrace do stránky > vygenerovat kód >> tam se dá zvolit počet posledních novinek.
Pomocí css se pak dá docilit toho, že budou novinky vedle sebe a pořád budou vypadat dobře (stačí "float:left" a nějaké to stylování).
A omezení {TEXT} není potřeba, stačí se držet toho, že do prefixu napíšu krátký text a do pak zbytek do delšího článku.
Quish
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 15 Sep 2011, 15:32


Späť na Obecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron