Vytvoření kategorií

Obecná diskusia o MNews a funkciách

Vytvoření kategorií

Poslaťod Inpernak » 09 Jan 2011, 12:16

Ahoj, hledal jsem v nastavení, ale nemůžu přijít na to jak vytvořit kategorie?

EDIT: Tak na to jsem již přišel, ale mám další problém, jak udělat aby se kategorie nevypisovali pod sebou, ale vedle sebe a dále, když kliknu na kategorii tak mi to sice vypíše "Články zařazené v kategorii x", ale ty články se pod tím nezobrazí! Ano jsem si jistý, že v té kategorii nějaký článek mám...
EDIT2: Tak zobrazování článků se již rozjelo samo od sebe, ale tedy jak udělat, aby se kategorie vypisovali vedle sebe a ne nad sebou a pokud možno bez té kuličky. Pak mám ještě jeden problém, mnews zkouším na hostingu ic.cz a kolikrát se mi stane, že když v administraci kliknu na něco zůstane to viset na bílém okně a nenačítá se, tak musím dávat aktualizovat do doby než se to načte a občas mě to i odhlásí...
Inpernak
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 09 Jan 2011, 12:14

Re: Vytvoření kategorií

Poslaťod newmi » 11 Jan 2011, 14:49

ako vypisovat kategorie vedla seba neviem.

Co sa tyka druheho problemu, myslim, ze to je proste problem ic.cz, pretazene servery.
newmi
 
Príspevky: 62
Registrovaný: 10 Feb 2010, 15:18
Bydlisko: Trnava

Re: Vytvoření kategorií

Poslaťod Zoryo » 13 Jan 2011, 04:46

zdravím, no tak problém s kategoriemi se dá lehce vyřešit v css style:

seznam kategorií je vysán jako seznam -
<ul>
<li></li>
</ul>

to znamená, že kuliček se zbavíš
a kategorie vedle sebe budeš taky mít,
stačí definovat
ul {
list-style-type: none;
display: inline;
}
Zoryo
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 04 Sep 2010, 01:44

Re: Vytvoření kategorií

Poslaťod newmi » 13 Jan 2011, 09:30

no tak hej ale ja som myslel, ze on nechce pisat kod ale aby mu to sam cms spravil len nejakym preklikom v menu
newmi
 
Príspevky: 62
Registrovaný: 10 Feb 2010, 15:18
Bydlisko: Trnava

Re: Vytvoření kategorií

Poslaťod Zoryo » 18 Jan 2011, 18:05

no tak pokud se vyloženě nechce hrabat v kódu toho include souboru, tak je tohle nejjednodušší jak to udělat, aby se mu tam ty odrážky neukazovaly
Zoryo
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 04 Sep 2010, 01:44


Späť na Obecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia